• Overený renovátor
  • 30 dní bezplatného vrátenia
  • Štandardná doprava zadarmo
  • Záruka 12 mesiacov

Repasované iPhone 12

Počet produktov: 18
-47%
menej ako nový
iPhone 12

iPhone 12

64 GB - Zelená

Záruka: 12 mesiace/mesiacov
Od
423,23 €

Odporúčanie šéfkuchára

Naša najnovšia a najobľúbenejšia ponuka.

smartphones

iPhone 11 vs 12, 8, X - Kto je víťaz?

Kúpou najnovšieho smartfónu Apple sme minuli celé naše vreckové a porovnali sme ho s repasovaným iPhonom 8, X a 11, aby ste to nemuseli robiť vy. Naše závery si môžete prečítať tu. Snažili sme sa byť čo najobjektívnejší.

Zistiť viac

Overené recenzie zákazníkov pre Repasované iPhone 12

3.9/5

6 overených nákupy za posledných 6 mesiacov.

Počet hviezdičiek: 4-5
66%
Počet hviezdičiek: 3-4
17%
Počet hviezdičiek: 2-3
0%
Počet hviezdičiek: 1-2
17%
J

Juraj G.

4.5/5

Recenzované v Slovensko dňa 23. apríla 2023

Výrazné škriabance na spodnej strane, avšak nič, čo by nezakryl, pre mňa aj tak nevyhnutný, kryt. Stav batérie 88%, avšak inak v perfektnom stave, za tie peniaze som veľmi spokojný. :)
iPhone 12

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie

Doprava

 

Zakúpené dňa 6. apríla 2023


N

Natália K.

4.8/5

Recenzované v Slovensko dňa 17. januára 2023

Mobil vo vynikajúcom stave, bez jedného škrabančeku, funguje ako nový. Baterka však len v 85% stave. Dodanie rýchle, bezproblémové. Super.
iPhone 12

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie

Doprava

 

Zakúpené dňa 25. decembra 2022


K

Karol B.

4.4/5

Recenzované v Slovensko dňa 16. apríla 2023

iPhone 12 funguje super, zatiaľ som veľmi spokojný
iPhone 12

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie

Doprava

 

Zakúpené dňa 4. apríla 2023


M

Marek H.

4.9/5

Recenzované v Slovensko dňa 26. marca 2023

Perfektný stav, všetko funguje ako má, dodanie rýchle. Super kúpa.
iPhone 12

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie

Doprava

 

Zakúpené dňa 8. marca 2023


M

Martina B.

3.9/5

Recenzované v Slovensko dňa 28. marca 2023

Priplatila som si za stav “ako nový” a prišiel mi iPhone s poriadnym škrabancom v ľavom dolnom rohu pri displeji. Okrem škrabanca je vo výbornom stave.
iPhone 12

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie

Doprava

 

Zakúpené dňa 15. marca 2023


Repasovaný iPhone 12: to najlepšie od Apple za najlepšiu cenu

Základnou inováciou Apple pri iPhone 12 je jeho 5G kompatibilita. Z iPhonu 11 a iPhonu 11 Pro si zobral len to najlepšie. Jeho nový čip A14 Bionic je jedným z najlepších na trhu. To robí z iPhonu 12 za každých okolností zariadenie s dokonale plynulým chodom. Neodolá mu žiaden milovník aplikácií alebo hier. 

Jeho Super Retina XDR displej zobrazuje obraz v mimoriadnej kvalite s farebným rozsahom P3, ktorý je oveľa bohatší ako sRGB. Jeho fotoaparát s dvomi 12 Mpx snímačmi robí fotky s vysokou čistotou a svetelnosťou, a to bez ohľadu na prostredie. 4K video, či už spomalené, alebo časozberné, je hodné Oscara... A to všetko si pozriete na úchvatnom OLED displeji s veľkosťou 6,1 palca a rozlíšením  2532 x 1170 pixelov. Skrátka: smartfón, s ktorým sa Apple raz a znova prekonal.

Je dostupný s tromi úrovňami úložiska: 64 GB, 128 GB a 256 GB a veľkokapacitná batéria z neho zároveň robí iPhone s najdlhšou výdržou, aký bol dodnes vyrobený. Ak hľadáte excelentný repasovaný iPhone, nemusíte ísť ďaleko.

Výhodný iPhone 12: Objavte na Back Market to, čo hľadáte 

Hľadáte najlepší iPhone, ale váš rozpočet má hranice? Na Back Market nájdete lacné iPhony 12: ceny sa menia každý deň, buďte preto obozretní. Váhate s kúpou tohto modelu? Aby bolo vaše rozhodovanie jednoduchšie, produkty sa na stránke predávajú s minimálnou zárukou jedného roka a s možnosťou odstúpiť od zmluvy do 30 dní. 

Hoci sú ich ceny oveľa nižšie, repasované iPhony 12 majú presne ten istý výkon ako v momente, keď opúšťajú svoj výrobný závod. Naši partnerskí technici majú na starosti dôkladné kontroly každého koncového zariadenia. Dôraz sa pri tom kladie na 25 základných bodov: displej, čítačka SIM kariet, fotoaparáty, atď. A rovnako aj na batériu, ktorú pri každom produkte ponúkame s 85% jej pôvodnej kapacity, ale aj viac.

O akú generáciu v prípade iPhonu 12 ide?

Každý rok na jeseň prichádzajú nové verzie iPhonu. Už sme ich zažili toľko, že niekedy už strácame niť a poradie každej verzie. Pre používateľov Back Market je ale dôležité tomu porozumieť. Na našich internetových stránkach totiž predávame všetky modely.

Aj napriek svojmu počtu je iPhone 12 už 15. generáciou. Nasleduje za iPhonom 11 a iPhonom SE 2 (obe zariadenia sú 14. generáciou). Ako je už pri smartfónoch Apple zvykom, ani tento neprišiel len v jednom vyhotovení: uvedené boli štyri rôzne verzie, klasická verzia, menšia verzia 12 Mini a tie najpokročilejšie 12 Pro a Pro Max.

Aký je rozdiel medzi iPhonom 12 Pro a iPhonom 12 mini?

iPhone 12 sa rozhodne viac podobá na iPhone 12 Mini ako na obe verzie iPhonu 12 Pro. Štandardná verzia a zmenšená verzia tejto rodiny má rovnaký hardvér a ich jediný rozdiel spočíva prakticky len v rozmeroch displeja: 6,1 palcov oproti 5,4 palcov pre Mini.

Na druhej strane oba iPhony 12 Pro predstavujú skok vo výkone a vlastnostiach, rovnako ako ich ceny a hmotnosť. Dvaja nováčikovia prichádzajú so zadným fotoaparátom, ktorý je vylepšený teleobjektívom, čím sa zväčšil dosah optického zoomu zariadenia. Zároveň ponúkajú aj väčšie úložisko, dlhšiu životnosť batérie a sofistikovanejšie fotenie a natáčanie videa. A v prípade iPhonu 12 Pro Max nemožno opomenúť, že má oveľa väčšie rozmery (6,7 palcov). iPhone 12 by mohol byť pre všetky tieto dôvody považovaný za kompromis medzi Mini a Pro, no s presahom ponad všetky predošlé iPhony a ostatné špičkové smartfóny konkurencie.

iPhone 12 z druhej ruky: čím sa líši od repasovaného iPhonu 12?

Ak si ho chcete kúpiť ako nový, budete musieť načrieť poriadne hlboko do svojho vrecka a kupovať ho zasa z druhej ruky nie je nič bezpečné. Na tomto mieste ale riešenie nájdete! Každý repasovaný model, ktorý na našich stránkach predávame, možno považovať za lacný iPhone 12, ale s rovnakým záväzkom spoľahlivosti ako v prípade nových zariadení: záruka jeden rok a 30 dní na vyskúšanie. A okrem toho chránime životné prostredie pred zvyšujúcim sa množstvom elektronického odpadu - žiaden iPhone si nezaslúži skončiť v odpadkovom koši!