• Overený predajca
  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Doprava zdarma
  • Minimálna záruka: 12 mesiacov

Repasované AirPods

To najlepšie z kategórie AirPods:

Apple AirPods Pro s nabíjacím puzdrom - Biela
189,99 €
279,00 €
31% zľava
Záruka: 12 mesiacov
Stav: Veľmi dobrý
56 g ušetreného elektronického odpadu
Kúpili si na Back Market

5/5

Takto hodnotí Jakub L. Toto je môj druhý nákup, kvalita a rýchlosť akou tovar prišiel, sú výnimočné. 24/10/2021

Všetky produkty

9 produkty/-ov

Overené recenzie zákazníkov pre Repasované AirPods

0/5

Priemerná hodnota pre 0 hodnotení za posledných 6 mesiacov.

Martin S. 27/10/2021
5/5
Back Market sa stalo jediným miestom, kde teraz nakupujem použitú elektroniku. Nikdy som nemal problém s doručením alebo výmenou a na stránke sa dobre vyhľadáva. Proste mi to tu vyhovuje najviac.

Paul P. 16/10/2021
5/5
Super kvalita produktu, ako vždy keď zo stránky objednávam.

Adam B. 13/06/2021
4.6/5
Super produkt, ďakujem za pomoc pri nákupe.

Denisa L. 12/11/2021
5/5
Objednávka bola v perfektnom stave a dorazila načas. Nemám čo vytknúť.

Monika J. 09/10/2021
4.9/5
Produkt v super stave - technicky aj vzhľadom. Objednávka bola doručená ultra rýchlo!

Back Market: AirPody za nižšie ceny

AirPody od Apple sú malé a praktické Bluetooth slúchadlá, ktoré okamžite spoznáte podľa ich vzhľadu. Predstavujú naozajstný fenomén, no lacné nie sú. Iba ak by ste sa rozhodli pre repasované AirPody!

Dodajte svojmu každodennému životu kúsok mágie s AirPodmi z druhej ruky

Finančne vás to nezruinuje a pritom si budete užívať výhody AirPodov 1 alebo AirPodov Pro! V Back Market vám ponúkneme lacné a bezchybne funkčné AirPody. Na našich stránkach sa repasované AirPody objavia až po niekoľkonásobných technických kontrolách. A navyše sa na ne vzťahuje minimálne 12-mesačná záruka. Teraz konečne máte možnosť kúpiť si svoje AirPody – slúchadlá, o ktoré sa chce každý pobiť – a pritom za ne veľa neutratíte!

Nech žije jednoduchosť spolu s AirPodmi!

AirPody od spoločnosti Apple si v prvom rade všimnete vďaka ich dizajnu. Tieto bezdrôtové slúchadlá, ktoré vážia necelých 40 gramov, sa jednoducho nosia a prenášajú. Párovanie so všetkými zariadeniami Apple (vrátane Apple Watch) rovnako ako so všetkými ostatnými zariadeniami využívajúcimi technológiu Bluetooth prebehne tak rýchlo, že si to ani nestihnete všimnúť. Stačí si ich dať do uší a už fungujú. Keď si ich potom zložíte, obsah, ktorý ste na nich počúvali, sa automaticky zastaví. Vraveli sme vám, že v repasovaných AirPodoch je kúsok mágie! AirPody z druhej ruky sú vybavené čipom H1 od spoločnosti Apple, ktorý im zaistí rýchle a stabilné pripojenie. Používatelia iPhonu zároveň ocenia možnosť aktivácie Siri pomocou hlasového ovládania vďaka AirPodom za zníženú cenu. Čo sa týka zvuku, či už počúvate svoj playlist, alebo hráte hry online, jeho čistota vás prekvapí.

Zjednodušte si život s repasovanými AirPodmi, ktoré ponúka Back Market

Ďalšou silnou stránkou AirPodov je ich jednoduché používanie. Ak ich chcete napríklad nabíjať, stačí ich dať do puzdra. S káblom alebo bezdrôtovo, do pätnástich minút si môžete opäť užívať tri hodiny počúvania a dve hodiny telefonovania! Puzdro AirPodov z druhej ruky zobrazuje 24-hodinovú výdrž. Keď slúchadlá nepoužívate, stačí ich doň odložiť, aby sa dobili. Chcete si niečo vypočuť? Prehrávanie spustíte dvojitým dotykom. Toto ikonické gesto repasovaných AirPodov, ktoré zároveň umožňuje prejsť na ďalšiu skladbu, odpovedať na hovor alebo hovor ukončiť, si veľmi rýchlo obľúbite. Kapacitu batérie AirPodov si môžete kedykoľvek skontrolovať tak, že ich umiestnite do blízkosti svojho zariadenia Apple. V prípade iných operačných systémov vám aplikácia tretích strán umožní zistiť, či sú vaše repasované AirPody plne nabité.

AirPody od spoločnosti Apple so svojím výkonom, praktickosťou a neuveriteľným vzhľadom spravili vo svete slúchadiel revolúciu. Máte v úmysle kúpiť si AirPody, ale kvôli cene váhate? S repasovanými AirPodmi od Back Market môžete tento problém preskočiť!