Nákupná príručka

Počuli sme, že hľadáte rady týkajúce sa elektroniky! Články, ktoré nájdete nižšie, vám poskytnú informácie o rôznych elektronických produktoch. Dúfame, že medzi nimi nájdete také, ktoré vám pomôžu pri nákupe. Naším cieľom je poradiť vám pri výbere zariadenia, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám, štýlu a rozpočtu. Nech žijú nízke ceny!


Ako dokážeme ponúkať elektroniku za tak dostupné ceny? Všetky naše produkty sú certifikované ako repasované (renovované), čo znamená, že fungujú rovnako dobre ako nové produkty, ale stoja len zlomok ceny. Sme najväčšou platformou, ktorá ponúka repasované iPhony, MacBooky a takmer všetky ostatné elektronické produkty, na ktoré si spomeniete :) Bez ohľadu na to, akú elektroniku máte záujem si zakúpiť, vieme, že u nás nájdete, čo hľadáte.


V každej z týchto kategórií nájdete sprievodcov, príručky a porovnania usporiadané podľa toho, o aký typ zariadenia máte záujem. Príjemné čítanie! 

Smartfóny

Udalosti

 • kuchynský robot v kuchyni
  home-appliances

  Ako si vybrať kuchynský robot

  Doteraz bola hviezdou kuchyne chladnička, ale teraz uvoľňuje miesto kuchynskému robotu. Jednoducho sa stal miláčikom všetkých, ktorí majú radi dobré jedlo. Je to preto, že je vďaka svojim početným funkciám obrovským pomocníkom v každodennom živote. V súčasnosti existuje toľko modelov, že môže byť ťažké vybrať si jeden z nich. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nájsť kuchynský robot, s ktorým budete spokojní.

  Zistiť viac

Počítače

 • Macbook Pro vs Machbook Air
  computers

  MacBook Air vs. MacBook Pro

  Ak ste už v minulosti vlastnili MacBook, potom nás neprekvapuje, že vás tu vidíme opäť. Ak sa chystáte stať sa po prvýkrát vlastníkom tohto skvostu od Apple, potom sa pohodlne usaďte, pretože určite nebudete sklamaní. Zdá sa, že prvý krok ste už urobili, rozhodli ste sa pre MacBook, no teraz ostáva otázka: Má to byť MacBook Pro alebo MacBook Air 2020?

  Zistiť viac
 • lacný macbook
  computers

  Ako si môžem lacno kúpiť MacBook?

  Mnohí snívajú o tom, že budú vlastniť slávny MacBook od spoločnosti Apple, a to vďaka jeho výkonu a elegancii. Takýto nový počítač však môže stáť až 3 199 EUR v závislosti od výkonu a funkcií, najmä ak sa jedná o najmodernejší model. Chcete si kúpiť MacBook bez toho, aby ste museli siahnuť hlboko do vrecka? Na portáli Back Market vám poskytneme tipy, ktoré potrebujete na nájdenie vášho nového notebooku za najlepšiu cenu.

  Zistiť viac