Vitajte! Sme Back Market

Naša misia: Obnoviť dôveru a záujem o renovované produkty.

Nie tak celkom „nové“ ani „použité“

Re-no-vo-va-né

Užíva si svoj nový život
Overený expertom
Až o 70% lacnejší

Ako nové, teda odhliadnuc od ceny

Všetky zariadenia ponúkané na Back Market prešli rukami odborných renovátorov.

Žiadne prekvapenia. Žiadne problémy

V Back Market sme si vytvorili vlastný systém hodnotenia vzhľadu a technického stavu zariadenia. Všetky repasované produkty na našej stránke sú 100% funkčné, bez ohľadu na stupeň jeho technického stavu. Technický stav teda skôr vyjadruje akú životnosť môžeme od zariadenia očakávať, s prihliadnutím na proces renovátora a historické dáta kvality. Všetky informácie o produkte sú pre vás transparentne zverejnené a vy si môžete vybrať z 3 stupňov vzhľadu a stavu.

Vzhľad: Dobrý

Známky opotrebenia. Kryt zariadenia môže mať pár viditeľných škrabancov a preliačin, ktoré neovplyvňujú výkon. V prípade produktov s obrazovkou, obrazovka môže mať jemné škrabance, neviditeľné pri rozsvietenej obrazovke.

Technický stav: Dobrý

Hodnotenie odolnosti dosahuje priemer a stále zodpovedá úrovni kvality požadovanej našou Listinou kvality.

Špičková kvalita za najvýhodnejšie ceny

Objavte Back Label, náš program kvality

Každý z predajcov na Back Market na začiatku prejde prísnym skríningom

Na získanie označenia Back Label a teda aj možnosti predaja na našej platforme, prejde každý predajca podrobnou previerkou. Overíme, či sa všetky udané informácie a kvalita zhodujú s realitou. Bez výnimky.

1 z 3. V priemere schválime iba každého tretieho predajcu, ktorý má záujem pridať sa k Back Market.

Monitorujeme výkon každého predajcu, v reálnom čase

V prvom rade, každý deň zbierame tisícky hodnotení kvality našich predajcov a predajného procesu. Skóre kvality predajcu sa tak mení v reálnom čase.

Okrem toho naši interní odborníci každý týždeň vykonávajú anonymné objednávky, aby vlastnoručne overili kvalitu produktov našich predajcov.

Ak predajcovi klesne skóre kvality, jeho aktivita môže byť pozastavená, prípadne úplne zrušená. Náš zákaznícky servis prevezme zodpovednosť a postará sa o všetky vzniknuté problémy. Veríme však, že takéto situácie ostanú len teóriou...

Každý produkt na Back Market bol starostlivo vybraný na základe vybraných parametrov

Náš algoritmus prechádza celú našu dostupnú ponuku a na základe porovnania kvality a ceny vyhľadáva tú najlepšiu, s prihliadnutím na skóre kvality každého predajcu.

Náš tím starostlivosti o zákazníkov vás vždy podrží: máme oči všade.

Desiatky expertov na kvalitu predaja pozorne prihliadajú na priebeh predaja medzi zákazníkom a predajcom. V prípade problému sú vždy pripravení zasiahnuť.

A aby sme nezabudli na tortu pod čerešničkou...

Pri nákupe na Back Market získavate tieto výhody:

  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Zmluvná záruka minimálne 12 mesiacov
  • Expresné doručenie zdarma
  • Bezpečné spôsoby platby
    VisaMastercardPaypal

Ale kto sme vlastne my ?

Rebeli s príčinou

Produkcia technologického priemyslu spôsobuje vo svete každoročne obrovské množstvo elektronického odpadu. Náš cieľ: predĺžiť životnosť zariadení, ktoré sú už v obehu a bojovať proti nadprodukcii a jej katastrofálnym účinkom.

Aktivisti do pohody

To, že nám skutočne záleží na zmysle našej činnosti, ešte neznamená, že je s nami nuda! Okej, rozvíjame sa na trhu elektra a online predaja - nič originálne v 21. storočí, ale snažíme sa priniesť do tohto sveta trochu odľahčenia a spontánnosti. Tak idete do toho s nami?

Viac ako 600 Back Makers

V súčasnosti je nás v Back Market viac ako 600. Teší nás, že k nám stále pribúdajú nové a nové talenty, a spolu pokračujeme v našej misii.

Dúfame, že našou prácou pomôžeme ľuďom urobiť prvý krok k lepšej planéte. V Back Market veríme v opätovné používanie, znižovanie spotreby a recykláciu.

Kašľať na nové.