Lákavá ponuka:

Študenti majú zľavu 20 EUR na všetko!

Vysoké nároky, nízke ceny!
Chcem svoj kód
  1. Zaregistruj sa na Back Market
  2. Vyplň formulár na overenie
  3. Vychutnaj si svoju 20€ zľavu!

Upgradni si svoje techno vybavenie!

20 € zľava v celom našom online obchode! Od smartfónov po vysávače, od notebookov po sušiče vlasov. Nakúp tú najlepšiu renovovanú techniku za najvýhodnejšie ceny!

Ponuka je vyhradená pre študentov zapísaných na vysokú školu alebo univerzitu v spôsobilej krajine.

Ponuka platí raz ročne na akýkoľvek nákup od 250 eur. Ponuka je vyhradená pre študentov zapísaných do vyššieho vzdelávania (vysoká škola alebo univerzita) na Slovensku a podlieha potvrdeniu študentského statusu. Ponuka je platná len raz za rok pre jedného používateľa. Ak chcete ponuku využiť, musíte mať vytvorený alebo si vytvoriť nový účet na Back Market a súhlasiť s našimi podmienkami používania a predaja. Táto ponuka poskytuje právo na okamžitú zľavu vo výške 20 EUR vo forme propagačného kódu platného na všetky tovary ponúkané na webovej lokalite a v aplikácii Back Market. Propagačný kód možno použiť len raz a nedá sa kombinovať s inými prebiehajúcimi ponukami alebo akciami. Kód je platný 1 rok od dátumu jeho prijatia, je neprenosný a platí len pre študenta, ktorému bol kód zaslaný.

Máte otázky? My máme odpovede!

Zľavy pre všetkých študentov!

Či už ideš do prvého ročníka, alebo sa chystáš pracovať na dizertačnej práci, je dôležité mať potrebné vybavenie za cenu, ktorú si môže bežný študent dovoliť. Na Back Market nájdeš kompletnú najnovšiu výbavu (od notebookov až po kávovary), ktorá ti pomôže prežiť dlhé dni a ešte dlhšie noci.

To preto, že popri našich obrovských zľavách na repasovanú techniku môžu všetci študenti využiť aj dodatočnú zľavu 20 € na celú našu lokalitu. Ponúkame širokú škálu repasovaných položiek ako nových: notebooky, tablety, počítače 2 v 1, stolové počítače, ako aj slúchadlá, reproduktory, kávovary, 4K televízory, kávovary, konzoly a ďalšie. Pozri si aj našu oslnivú ponuku smartfónov (aby bolo z čoho občas zavolať domov).