Telefón používam už niekoľko týždňov a som veľmi spokojný s terminálom z hľadiska výkonu, je veľmi plynulý so všetkými každodennými aplikáciami, multitasking skvelý, milujem obnovovaciu frekvenciu 120hz a kvalitu obrazovky, je to prvý mobil, ktorý mám s touto funkciou, a ak by som mal ísť späť, všimol by som si to veľa.
Čo sa týka fyzickej stránky, je na ňom vidieť určité opotrebenie na hornej a spodnej časti, v kryte reproduktora, v oblasti nabíjania, v držiaku na sim kartu a tiež v čiernej oblasti, kde je vložený displej, po celej tejto ploche sú vidieť malé škrabance, ale len pri pozornom pohľade a pod priamym svetlom, nie je to nič nepríjemné, pretože je to len estetické, ale považoval by som ho skôr za dobrý stav ako veľmi dobrý, ktorý som si vybral.
Na druhej strane accubathery mi udáva stav batérie 87 %, ale stále funguje celkom dobre, bez problémov ma dostane do konca dňa a dokonca mi zostane aj na ďalší deň, keď ho musím nabíjať len na poludnie.
Jediné čo som si všimol aj keď je to normálne je že sa pri hrách trochu zahrieva pri náročných hrách, hral som Albion online a mobil sa dostáva medzi 40 až 43 stupňov C, nehrám veľmi často ale je to niečo s čím treba počítať ak ste veľmi hráč viem si predstaviť že s ventilátorom sa to zlepší.
Každopádne aj so všetkým mi príde mobil pomerne plnohodnotný a rád ho používam každý deň, predtým som mal redmi note 5 a skok som urobil je priepastný, kúpil by som repasovaný bez pochýb.