Telefon som objednala v nedelu vecer, v pondelok vecer odisiel z Francuzska a nasledujuci den uz bol doruceny kurierom. :) Bateria je v dobrom stave, maximalna kapacita 87%. Telefon som kupovala vo velmi dobrom stave a naozaj, na spodnej strane je jeden malicky skrabanec, inak je uplne bezchybny. Obrazovka neposkriabana, je vidno, ze povodna je menena za neoriginalny nahradny diel. To na stranke uvadzaju a ratala som s tym. Telefon prisiel s nalepenym ochrannym sklickom a v balicku bol este cisto novy silikonovy obal, ktory bezchybne sedi. Navyse bola este aj pomocka na vyberanie sim karty. Prilozeny bol aj nabijaci kabel (ten bol vsak na stranke prislubeny). Telefon som vybrala, zosynchronizovala s mojim starsim a vdaka prislusenstvu hned zacala pouzivat. 🙂 Dakujem! Urcite budem opat nakupovat u Vas.