Dobrý večer,
práve som si otvoril môj prvý produkt objednaný z Vašej stránky. Iphone 8, mal byť v stave "Perfektný" no prišiel mi v stave "veľmi dobrý" aj keď tento stav je diskutabilný. Telefón má po celom obvode množstvo veľkých škrabancov. AK by som aj tento fakt akceptoval, čo je neakceptovateľné je to, že mi nefunguje správne mikrofón. Počas skúšky ma nie je často krát vôbec počuť alebo len veľmi slabo. Veľmi ma mrzí táto skutočnosť a pevne verím, že vyriešite môj problém k spokojnosti, aby som nemusel stratiť dôveru vo Vášu stránku.