Som s telefónom veľmi spokojná. Všetko funguje tak, ako má je rýchly, spoľahlivý a v super stave, presne ako bolo uvedené. Batéria drží dobre a celkovo sa používa bez problémov. Jediné malé mínus je, že sa niekedy pri nabíjaní trochu prehrieva, ale nie je to nič vážne a nijako to výrazne neovplyvňuje používanie. Inak som naozaj spokojná a určite by som odporučila.