• Overený renovátor
  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Štandardná doprava zadarmo
  • Záruka 12 mesiacov

Repasované Samsung S10

Naše najlepšie repasované Samsung S10:

Galaxy S10 128 GB (Dual SIM) - Čierna
276,00 €
899,00 €
Zľava 69% v porovnaní s úplne novým produktom
Záruka: 12 mesiacov
Stav: Dobrý
Repasovaná elektronika dokáže pomôcť znížiť množstvo elektronického odpadu viac, ako si myslíte.

Všetky produkty

Počet produktov: 32

Dôsledne ste prezerali...

Potrebujete trochu pomôcť?

Zobraziť časté otázky

Overené recenzie zákazníkov pre Repasované Samsung S10

4.4/5

Priemerná hodnota pre Počet recenzií: 4 za posledných 6 mesiacov.

Počet hviezdičiek: 4-5
50%
Počet hviezdičiek: 3-4
50%
Počet hviezdičiek: 2-3
0%
Počet hviezdičiek: 1-2
0%
Dominika R. Kúpené: Galaxy S10 pred 3 mesiacmi
4.9/5
Trochu som sa obávala čo príde ale som nadmieru spokojná. Telefón prišiel za pár dní, vyzerá ako úplne nový a funguje bez chyby. Super app aj mailová komunikácia, naozaj nemám čo by som vytkla. Ďakujem! :)

Pomer ceny a kvality

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie a čistota

Doprava

 

Monika B. Kúpené: Galaxy S10 Pred 1 mesiacom
5/5
Super rýchle doručenie, TOP kvalita .

Pomer ceny a kvality

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie a čistota

Doprava

 

Martin Š. Kúpené: Galaxy S10 pred 3 mesiacmi
3.8/5
Kvalita vyrobku ma velmi nepresvedcila. S10ka v novom obale a podla toho, ze nemala v zadu logo Samsung, sa domnievam, ze neide o original. Kedze je novy cely obal, vyrobok je bez poskodeni, mensie oderky su okolo skla objektivov, ktore su zrejme povodne. USB konektor nesedi uplne dobre, co bol dovo...

Pomer ceny a kvality

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie a čistota

Doprava

 

Vladislav B. Kúpené: Galaxy S10 pred 5 mesiacmi
3.8/5
Objednal som si k telefónu aj obal s krytom, ale prišiel iba telefón.. žiaľ ani slovo o tom, či obal pride neskôr a pod. Po realizácii objednávky mi chýbal potvrdzujúci email, napr. že objednávku sme registrovali. Prvý mail bol až od kuriéra. Čo sa týka telefónu, vyzerá ako nový, jedine batéria s...

Pomer ceny a kvality

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Objektív a kamera

Balenie a čistota

Doprava

 

Pozrite si naše príručky

Kúpte si repasovaný Samsung S10 od Back Marketu

Chcete si zadovážiť Samsung S10 bez toho, aby ste museli siahať na svoje úspory? Objavte repasovaný Samsung S10 od Back Marketu! Predávaný takmer v nepoužitom stave stojí Galaxy S10 o 200 eur menej v porovnaní s maloobchodnou cenou nových telefónov a predstavuje dokonalú príležitosť urobiť si radosť a zároveň šetriť peniaze.

Samsung Galaxy S10 – vrchol technologického pokroku

Samsung Galaxy S10 je vysoko kvalitný smartfón. O vynikajúcu vizualitu obsahu na displeji sa postará obrazovka s pomerom strán 16:9 a hustotou pixelov 550 PPI. Telefón je dokonale navrhnutý tak, aby sa dal jednoducho uchopiť do rúk. Obrazovka je menšia ako v prípade modelu S10 Plus, avšak spomeňme operačnú pamäť 8 GB, ktorá sa postará o vynikajúci chod aplikácií a optimálnu plynulosť telefónu. Najlepšou vlastnosťou Samsungu Galaxy S10 sú jeho zvukové vlastnosti, vynikajúci stereo zvuk pochádza z dvoch stereo reproduktorov alebo slúchadiel, ktoré možno pripojiť cez jack konektor, ktorý nie je bežnou súčasťou podobných zariadení. Telefón Samsung Galaxy S10 so všetkými týmito vlastnosťami môžete na stránke spoločnosti Back Market! Aby ste nákup mohli uskutočniť s absolútnou istotou, na váš smartphone získate minimálne 12-mesačnú záruku. Nízke ceny a garanciu kvality na stránke Back Marketu ako by ste našli.

Prečo sa repasovaný Samsung S10 oplatí kúpiť?

Kúpiť si repasovaný Samsung S10 znamená kúpiť si smartfón za rozumnú cenu a v perfektnom stave. Všetky zariadenia predávané spoločnosťou Back Market sú niekoľkokrát testované v špecializovaných laboratóriách s cieľom dodať finálnemu zákazníkovi produkt, ktorý je overený odborníkmi a vo vynikajúcom stave. Budete mať preto možnosť kúpiť si smartfón Samsung Galaxy S10 za bezkonkurenčnú cenu.

Zakúpením si repasovaného telefónu Samsung Galaxy S10 od spoločnosti Back Market si vyberáte ten najmodernejší a najpreverenejší produkt, v perfektnom stave, a to všetko bez prečerpania vašej kreditnej karty.

Kde si môžem lacný Samsung S10 kúpiť?

Ak si chcete kúpiť lacný smartphone, a najmä lacný Samsung S10, Back Market vám tento telefón ponúka za zaujímavé ceny po celý rok! Využite zľavy od 30 do 70 %, aj ak práve nie je výpredaj alebo Black Friday!

Porovnanie: Samsung S10 alebo Huawei P30 Pro?

Huawei vs. Samsung ? Ktorý smartfón je lepší – Samsung S10 alebo Huawei P30 Pro? Podľa názoru našich odborníkov sa hlavný rozdiel ukrýva v cene: Huawei P30 Pro je lacnejší ako S10. Čo sa týka fotoaparátu, v tomto ohľade vyhráva P30 Pro. S10 je však na tom oveľa lepšie, pokiaľ ide o kvalitu zvuku, má rýchlejší procesor a väčšiu obrazovku pre lepšie pohodlie pri sledovaní.