• Overený predajca
  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Doprava zdarma
  • Minimálna záruka: 12 mesiacov

Repasované iPhone X

To najlepšie z kategórie iPhone X:

iPhone X 64 GB - Strieborná
265,78 €
439,00 €
39% zľava
Záruka: 12 mesiacov
Stav: Veľmi dobrý
174 g ušetreného elektronického odpadu
Kúpili si na Back Market

5/5

Takto hodnotí Lucia K. Váhala som, ale nakoniec som to riskla a zatiaľ všetko funguje super ... Odporúčam. 07/11/2021

Všetky produkty

4 produkty/-ov

Overené recenzie zákazníkov pre Repasované iPhone X

4/5

Priemerná hodnota pre 3 hodnotení za posledných 6 mesiacov.

4-5 hviezdičiek
67%
3-4 hviezdičiek
0%
2-3 hviezdičiek
33%
1-2 hviezdičiek
0%
Stanislava P. Kúpené: iPhone X pred 4 mesiacmi
5/5
Vsetko super,obkednany iphone10 pre mojho syna,trochu s obavami...ale velmi som prekvapena aj cenou,rychlostou dodania,proste celková spokojnost na pat hviezdiciek.

Pomer ceny a kvality

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Fotoaparát a kamera

Balenie a čistota

Doručenie

 

Gabriel F. Kúpené: iPhone X Pred 1 mesiacom
5/5
100% odporúčam

Pomer ceny a kvality

Celkový výkon

Vonkajší vzhľad

Príslušenstvo

Batéria

Fotoaparát a kamera

Balenie a čistota

Doručenie

 

Sofia M. Kúpené: iPhone X pred 2 mesiacmi
2/5
už druhý krat posielam do servisu.Nekupujte

Pomer ceny a kvality

 

Renovovaný Apple iPhone X: Čo keby ste si z Back Market zaobstarali renovovaný iPhone X?

iPhone X je jedným z bestsellerov značky Apple. Tento smartfón robí výnimočným nielen jeho dizajn, ale aj jeho výkon. Ak by ste si ho chceli dopriať aj vy, uvažovali ste už nad renovovaným iPhonom X? Back Market vám o tom povie niečo viac.

iPhone X, malý technologický silák

iPhone X, ktorý je ešte inovatívnejší ako predošlé modely značky, prekvapuje vycibreným dizajnom a veľkým displejom. Zariadenie vyniká svojou ľahkosťou a jeho používanie je už od začiatku veľmi príjemné. Na rozdiel od svojich predchodcov nemá tlačidlo Home na prednej strane (s rozpoznávaním odtlačku prsta), nahradila ho totiž funkcia Face ID, ktorá smartfón odblokuje pomocou kamery.

Pokiaľ ide o výkon, ani tu nenecháva iPhone X nič na náhodu. Jeho čip Apple A11 Bionic má mimoriadny výkon. Zvyšuje výkonnosť zariadenia značnou kompenzáciou iba 3 GB RAM, ktoré sú úplne dostatočné. Kúpou iPhone X získate výrobok vysokej kvality, ktorý si ľahko poradí tak so základnými úlohami, ako aj so špecifickejšími a technickejšími potrebami (video, fotografia, hry náročné na výkon atď.).

Ako si zaobstarať lacný iPhone X?

Dnes sa z tohto smartfónu stáva najobľúbenejší renovovaný iPhone. S kapacitou úložiska, ktorá sa pohybuje od 64 do 256 GB, je cena nového iPhonu X minimálne 1 100 – 1 200 eur. Vďaka Back Market a jeho renovovaným iPhonom X budete mať možnosť využiť zľavy až do výšky 40 až 50 %, čím sa cena za iPhone X značne zníži.

Stačí si len z ponuky vybrať konfiguráciu, ktorá vám vyhovuje: kapacita úložiska, farebné prevedenie atď. Následne si zvolíte ten, ktorý má ideálnu záručnú dobu v súlade s vašimi potrebami (minimálne 6 mesiacov). Back Market vám totiž na renovované iPhony poskytuje záruku na funkčnosť rovnako ako na nové zariadenia. Naše produkty sú podrobované desiatkam testov v špecializovaných laboratóriách, a ak je to nevyhnutné, opravia sa tak, aby zodpovedali stavu nových zariadení. Ešte nie ste presvedčení? Môžete nám ho vrátiť a my vám vrátime peniaze alebo ho môžete vymeniť za iné zariadenie, prípadne si vaše zariadenie môžete nechať bezplatne opraviť. Pri týchto podmienkach neexistuje žiadne riziko zavádzania.

Odkiaľ pochádzajú renovované iPhony?

V zásade nejde o staré modely ani modely nižšej kvality. Takmer všetky renovované iPhony sú zariadeniami, ktoré zákazníci po ich objednaní do 14 dní vrátili ako nové. Buď zmenili názor, alebo ich zariadenie nepresvedčilo a radšej ho vrátili. Ide teda o smartfón v bezchybnom technickom stave s veľmi krátkym časom používania.

iPhone X vďaka svojim konečným úpravám a špičkovému výkonu očaruje dodnes. S cenou od Back Market, ktorá poráža každú konkurenciu, mu odoláte len veľmi ťažko.