• Overený renovátor
  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Štandardná doprava zadarmo
  • Záruka 12 mesiacov

Repasované iPhone 11 Pro Max

Naše najlepšie repasované iPhone 11 Pro Max:

iPhone 11 Pro Max 64 GB - Vesmírna Šedá
618,00 €
939,00 €
Zľava 34% v porovnaní s úplne novým produktom
Záruka: 12 mesiacov
Stav: Veľmi dobrý
Repasovaná elektronika dokáže pomôcť znížiť množstvo elektronického odpadu viac, ako si myslíte.

Všetky produkty

Počet produktov: 13

Užite si repasovaný iPhone 11 Pro Max za tú najlepšiu cenu od Back Market

iPhone 11 Pro Max je navrhnutý tak, aby uspokojil všetkých milovníkov nových technológií. Nesie v sebe prvky vysokej kvality, ktoré mu dodávajú maximum funkcionalít. Back Market ponúka repasovaný iPhone 11 Pro Max s cenou, ktorá je v porovnaní s konkurenciou najvýhodnejšia, a práve preto by mohol byť čoskoro váš. Rozmermi ide o najväčší z troch modelov iPhonu 11. 

Prečo kúpiť repasovaný iPhone 11 Pro Max od Back Market?

iPhone 11 Pro Max bol na svete len chvíľu a už ho milovníci smartfónov, ako aj kritika nechceli pustiť z ruky. Repasované zariadenia, ktoré predávajú Back Market, sú na míle vzdialené od iPhonu 11 Pro Max, ktorý môžete kúpiť z druhej ruky, od súkromných osôb. Back Market vám poskytuje istotu, vďaka ktorej vaša kúpa nebude sklamaním. So zárukou 12 mesiacov nepodstúpite s lacnými modelmi iPhonu 11 Pro Max žiadne riziko. Pri najmenšej chybičke môžete požiadať o výmenu, vrátenie peňazí alebo opravu svojho smartfónu.

Lacný iPhone 11 Pro Max: nájdite si svoj iPhone so zľavou až 35%

Hľadáte lacný iPhone 11 Pro Max? Už nemusíte hľadať ďaleko: pri kúpe repasovaného iPhonu ušetríte od 30% do 70% oproti pôvodnej cene. Špeciálne v prípade tohto modelu sú naše najlepšie ponuky aktuálne až o 36% nižšie. iPhone 11 Pro Max je v podstate iPhone 11 Pro s väčším displejom.

Vyberte si iPhone 11 Pro Max z druhej ruky po renovácii

S trojitým foto modulom a ultra výkonným čipom si iPhone 11 Pro Max po renovácii drží od konkurencie odstup. Toto zariadenie má doteraz najlepšiu výdrž a  jeho celkový výkon je jednoducho úchvatný.

Cena nového iPhonu 11 Pro Max presahuje 1 000 eur, a preto môže byť finančne náročné si ho zaobstarať. Avšak s Back Market máte odteraz možnosť dopriať si repasovaný iPhone 11 Pro Max, ktorý je ako nový a zároveň využiť zaujímavú zľavu pre tento nový Apple model.