• Overený renovátor
  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Štandardná doprava zadarmo
  • Záruka 12 mesiacov

Repasované iPad Pro

Naše najlepšie repasované iPad Pro:

iPad Pro 11" 2. generácia (2020) - HDD 128 GB - Vesmírna Šedá - (WiFi)
751,99 €
962,00 €
Zľava 21% v porovnaní s úplne novým produktom
Záruka: 12 mesiacov
Stav: Perfektný
Repasovaná elektronika dokáže pomôcť znížiť množstvo elektronického odpadu viac, ako si myslíte.

Všetky produkty

Počet produktov: 126

Dôsledne ste prezerali...

Potrebujete trochu pomôcť?

Viac ako 50% zľava na repasovaný tablet iPad Pro od Back Market!

Repasovaný iPad Pro, ktorý je stále praktický, ale zároveň ešte úchvatnejší, vám umožní mať na dosah ruky tablet ponúkajúci nevídané vizuálne pohodlie a neuveriteľný výkon.

Prečo si kúpiť repasovaný iPad Pro?

iPad Pro vám zmení život, či už ste v práci, alebo doma. Vlastne ani nejde o tablet, ale o ten najprepracovanejší výtvor spoločnosti Apple. Výsledkom je to, že nový iPad Pro často odrádzal nadšencov značky odhryznutého jablka. Našťastie sa s ponukou repasovaného iPadu Pro tento tablet konečne zmestí do vášho rozpočtu. Na Back Market sa cena repasovaného iPadu Pro pohybuje so zľavou až do 50%. U nás ale iPad Pro z druhej ruky nenájdete. Máme iba poctivo overené modely v bezchybne funkčnom stave! A navyše, aj keď si kúpite lacný iPad Pro, budete mať nárok na 12 mesačnú záruku. V ponuke repasovaných iPadov Pro nájdete modely z rôznych rokov. Ak ho chcete využívať na osobné použitie (prehrávanie videí, surfovanie po internete), nebudete potrebovať veľké úložisko. Ak si ale zo svojho iPadu Pro budete chcieť spraviť hybridný počítač, s úložiskom repasovaného iPadu Pro sa môžete prepracovať až k 1 TB a spojiť ho s príslušenstvom, ktoré vám dovolí využiť všetky jeho schopnosti.

Dívajte sa na život vo veľkom štýle s repasovaným iPadom Pro

iPad Pro sa odlišuje od iPadu svojimi rozmermi. Ak sa rozhodnete pre kúpu iPadu Pro, jeho obrazovka vás zaskočí. Postupom času sa ale jeho miery trochu menili. iPad Pro 2016 existuje vo verzii 9,7 alebo 12,9 palcov. V roku 2017 vystriedala kombinácia 10,5 a 12,9 palcov predchádzajúce duo. V roku 2018 sa objavil displej s 11 palcami, ktorý nahradil z trónu nezosaditeľný displej s veľkosťou 12,9 palcov. V priebehu niekoľkých rokov sa zároveň zmenili aj špecifiká iPadu Pro. Pokiaľ ide o procesory, máme tu modely, ktoré sú vybavené čipom A9, A10X alebo A12X Bionic. Rovnako aj fotografické snímače už nie sú v závislosti od jednotlivých verzií tie isté. Čelný snímač sa z 1,2 zmenil na 7 Mpx. Zadný fotoaparát sa zmenil z 8 na 12 Mpx v prípade tretej generácie. Všetky tieto kritériá ovplyvnili aj cenu repasovaného iPadu Pro, rovnako ako aj kapacitu úložiska. Tá sa pohybuje od 32 GB do 1 TB. Je to viac než len tablet, repasovaný iPad Pro sa zmenil na výkonný počítač. Môžete ho okrem iného používať aj s Apple Pencil, ktorá umožní vkladať poznámky do dokumentov alebo ovládanie prezentácie. Je taktiež kompatibilný so Smart Keyboard Folio, odnímateľnou klávesnicou, ktorá zároveň chráni displej.

Na pol ceste medzi tabletom a prenosným počítačom spôsobil repasovaný iPad Pro na trhu celkovú revolúciu. Neváhajte a vďaka Back Market si doprajte tento technologický koncentrát za zlomkovú cenu!