• Overený predajca
  • 30 dní na vrátenie, ak zmeníte názor
  • Doprava zdarma
  • Minimálna záruka: 12 mesiacov

Repasované Samsung Galaxy Note 8

To najlepšie z kategórie Galaxy Note 8:

Galaxy Note 8 64 GB - Čierna
259,00 €
929,00 €
72% zľava
Záruka: 12 mesiacov
Stav: Dobrý
195 g ušetreného elektronického odpadu
Kúpili si na Back Market

5/5

Takto hodnotí Martin S. Back Market sa stalo jediným miestom, kde teraz nakupujem použitú elektroniku. Nikdy som nemal problém s doručením alebo výmenou a na stránke sa dobre vyhľadáva. Proste mi to tu vyhovuje najviac. 27/10/2021

Všetky produkty

9 produkty/-ov

Overené recenzie zákazníkov pre Repasované Samsung Galaxy Note 8

0/5

Priemerná hodnota pre 0 hodnotení za posledných 6 mesiacov.

Denisa L. 12/11/2021
5/5
Objednávka bola v perfektnom stave a dorazila načas. Nemám čo vytknúť.

Lubo D. 12/06/2021
5/5
Prišlo tak ako bolo opísané. Neveril som, že už bol používaný predtým, proste ako nový. Dobrá kúpa.

Patrik A. 15/11/2021
4.5/5
Bol som milo prekvapený kvalitou a rýchlym doručením. Presne to čo som potreboval. Kupoval som cez túto stránku už 2. krát a rozhodne odporúčam.

Adam B. 13/06/2021
4.6/5
Super produkt, ďakujem za pomoc pri nákupe.

Iveta S. 26/08/2021
5/5
La meilleure décision d'achat que j'ai jamais prise, a dépassé mes attentes !!

Pozri naše príručky

Galaxy Note 8 – použitý alebo nový?

Hoci kórejská značka Samsung uviedla na trh svoje telefóny z radu Galaxy za skutočne bezkonkurenčné ceny a vo vysokej kvalite, pre niekoho môžu zostať pomerne drahou záležitosťou. Prečo si teda nekúpiť repasovaný telefón Galaxy Note 8 s vynikajúcim pomerom ceny ku kvalite?

Prečo sa oplatí repasovaný Galaxy Note 8 kúpiť?

Repasovaný Galaxy Note 8 má tú výhodu, že je veľmi lacný v porovnaní so zariadeniami, ktoré len pred chvíľou opustili továreň. Prečo si teda nevybrať smartfón, ktorý bude menej nákladný, no kvalitou identický novému telefónu? Kúpou repasovaného telefónu šetríte životné prostredie a Back Market vám naň navyše poskytne aj záruku.

Veľký výber lacných telefónov Galaxy Note 8

Na našej webstránke nájdete množstvo lacných telefónov Samsung Galaxy Note 8 s minimálne 6-mesačnou zárukou. V skutočnosti kúpou takéhoto telefónu môžete ušetriť niekoľko stoviek eur. Cena nového telefónu z radu Galaxy Note sa pohybuje okolo 440 eur, zatiaľ čo Back Market vám repasovaný telefón Galaxy Note 8 ponúka za necelých 250 eur. Rýchla voľba – dobrá voľba, no nie?

Mám si kúpiť model Galaxy Note 8 alebo Galaxy S8 ?

Ak  pri výbere hľadáte porovnanie telefónov Galaxy Note 8 a Galaxy S8, poradíme vám, ktorý by bol pre vás tým najlepším. Výhodou repasovaného Galaxy Note 8 je lepšia batéria, väčšia kapacita úložiska a oveľa väčšia obrazovka než v prípade modelu Galaxy S8. Ak hľadáte praktický telefón na pracovné účely, potom je pre vás vhodnejší Galaxy Note 8. Súčasťou tohto phabletu je aj dotykové pero, ktoré bude veľmi praktickým pomocníkom pri každodennom písaní poznámok. Repasovaný Galaxy S8 je ľahší, jednoduchší na uchopenie v jednej ruke a má vyššiu hustotu pixelov, vďaka čomu budú výsledné snímky jasnejšie a ostrejšie. Stručne povedané, oba smartfóny sú vynikajúcou voľbou, záleží však na vašich potrebách. Na našej webstránke v každom prípade nájdete množstvo kusov z týchto dvoch lacných smartfónov!