Je Back Market dôveryhodný?

Na internete koluje jedna bláznivá otázka: Je Back Market legitímny? Pomôžeme vám na ňu nájsť odpoveď.

Opravár telefónov v dielni

Áno, Back Market je veľmi legitímny a v súlade so zákonom

Áno, Back Market je veľmi legitímny a v súlade so zákonom

Keď bol Back Market v roku 2014 založený, jeho cieľom bolo, aby nová elektronika vyšla z módy. Nejde o to, že by sme nemali radi nové iPhony, iPady, notebooky atď... ide len o to, že ich repasované náprotivky sú lacnejšie, lepšie pre životné prostredie - a ak ich kúpite u nás - rovnako spoľahlivé

 

Keď sme začínali, všimli sme si niekoľko kľúčových problémov na trhu s repasovanými zariadeniami. Po prvé, väčšina predajcov nemala jasné normy kvality a bolo ťažké zistiť, v akom stave sa predáva. Vyriešili sme to vytvorením Listiny kvality, ktorá definuje, aké testy musia renovátori vykonať pred tým, ako vám produkt znovu ponúknu na trh a okrem toho, predpisuje známky kvality, aby ste presne vedeli, ako bude váš renovovaný produkt vyzerať skôr, ako ho dostanete do rúk. 

 

Čo je našim poslaním?

Ak sa pozriete na našu webovú stránku, uvidíte, že produkty majú hodnotenie ako "Perfektný" alebo "Dobrý", ktoré vás informujú o stave a vzhľade zariadenia. Niektoré produkty majú dokonca dlhšie popisy kvality, ktoré vás informujú o tom, či ide o “rozbalené zariadenie”, ktorý sa takmer nepoužíval, alebo či má nejaké výrazné ryhy/škrábance o ktorých by ste mali pred kúpou vedieť. Pred zavedením služby Back Market prinášalo slovo "renovovaný" túto predstavu: Chcem lacný [tu názov elektroniky], ale neviem, akú kvalitu dostanem, ak si ho kúpim renovovaný.


Naším poslaním bolo sprehľadniť trh s repasovanými produktami - neveríme, že nákup repasovaných produktov musí byť hra na slepú babu. So službou Back Market presne viete, ako bude vaše zariadenie vyzerať ešte predtým, ako sa dostane k vám domov. Úžasné, však?

Záleží nám na životnom prostredí

Spoločnosť Back Market sa nezameriava len na to, aby ste dostali kvalitný produkt, ale aj na to, aby sme boli šetrní k životnému prostrediu. Preto ak si prezriete našu webovú stránku, uvidíte, že spomíname, akému množstvu elektronického odpadu a znečistenia predchádzate kúpou našich výrobkov oproti novým. Snažíme sa len prispieť k tomu, aby sa naša planéta stala udržateľnejším miestom, a predaj kvalitných renovovaných zariadení je jedným zo spôsobov, ako tomu pomôcť. Počas našej životnosti sme zabránili vzniku 1700 ton elektronického odpadu a vysadili sme 100 000 stromov. Takisto sme ušetrili 72 megaton surovín, ktoré neboli použité na výrobu nových zariadení.

Ako však skutočne viem, či je Back Market dôveryhodný?

Určite si hovoríte: "To všetko znie skvelo, ale ako môžem s istotou vedieť, že Back Market môžem veriť?" Pravda je taká, že to nemôžete vedieť, pokiaľ nás nevyskúšate, ale my sme vám to uľahčili viac ako kedykoľvek predtým. Vďaka našej 30-dňovej záruke vrátenia peňazí nás môžete vyskúšať bez akéhokoľvek rizika. Ak vám výrobok z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, pošlite ho späť do 30 dní bez akýchkoľvek otázok. Ak sa do nakupovania u nás predsa len zamilujete, nezabudnite, že na všetky naše produkty sa vzťahuje minimálne 1-ročná záruka, ktorá vám poskytne dodatočný pokoj a ochranu.

 

Vyvolávame veľký rozruch a dúfame, že tento rozruch bude ešte väčší - spomenula som, že máme svojrázny zmysel pre humor? Dúfame, že vyskúšate niektorý z našich produktov, aby sme vás mohli oficiálne privítať v našej širokej Back Market rodine.


 

Kliknite sem a vyskúšajte si nás!

 

Profilová fotka Kristíny
Autor: Kristina, Traffic Manager Slovensko

Vravíte si, že elektronika a ekológia nejdú dokopy? To som tvrdila aj ja až kým som sa nepridala k Back Market. Chcem, aby malo Slovensko prístup ku kvalitným produktom a zároveň prispievalo k zlepšovaniu životného prostredia.

Bol pre vás článok užitočný?

Súvisiace články:

  • Renovátor mení súčiastky v smartfóne
    smartphones

    Kto je to renovátor?

    Spoločnosť Back Market denne spolupracuje s viac ako 80 renovátormi (slovenskými i zahraničnými) - od malých živnostníkov až po veľké továrne. Ale kto sú to a čo robia? Poďme na to pekne po poriadku!

    Zistiť viac