Nákupná príručka

Počuli sme, že hľadáte radu týkajúce sa elektroniky! Nižšie uvedené príručky sa týkajú rôznych technických produktov a dúfame, že nájdete takú, ktorá vám pomôže pri nákupe. Naším cieľom je pomôcť vám vybrať zariadenie, ktorý vyhovuje vašim potrebám, osobnosti a rozpočtu. Nech žijú nízke ceny!


Ako dokážeme ponúkať technické produkty za dostupné ceny? Všetky naše produkty sú certifikované ako repasované (renovované), čo znamená, že fungujú rovnako dobre ako nové produkty, ale za zlomok ceny. Sme hlavnou platformou pre repasované iPhony, MacBooky a takmer všetky ostatné technické produkty, na ktoré si spomeniete :) Bez ohľadu na to, akú elektroniku si chcete kúpiť, vieme, že u nás nájdete čo hľadáte.


V každej z týchto kategórií nájdete sprievodcov, recenzie a porovnania usporiadané podľa toho, aké použité zariadenie chcete kúpiť. Príjemnú zábavu!

Smartphones

 • iphone-12-v-porovnaní-s-jeho-predchodcami
  smartphones

  iPhone 11 vs 12, 8, X - Kto je víťaz?

  Kúpou najnovšieho smartfónu Apple sme minuli celé naše vreckové a porovnali sme ho s repasovaným iPhonom 8, X a 11, aby ste to nemuseli robiť vy. Naše závery si môžete prečítať tu. Snažili sme sa byť čo najobjektívnejší.

  Zistiť viac

Repasovanie / Renovovanie

 • iphone 7 plus a iphone 6s plus
  repasovanie

  Použitý alebo repasovaný smartfón - Aký je medzi nimi rozdiel?

  Ak ste aj vy zanietene sledovali predstavenie najväčších Apple noviniek Timom Cookom, určite vás pri informácii o cene párkrát "zdvihlo zo stoličky". Ak by ste zatúžili po novom iPhone 13, musíte si naň pripraviť minimálne 900€ za najnižšiu 64 GB verziu. Hračka, ktorá zostáva mimo dosahu väčšiny peňaženiek...

  Zistiť viac
 • Opravár telefónov v dielni
  repasovanie

  Je back market dôveryhodný?

  Na internete koluje jedna bláznivá otázka: Je Back Market legitímny? Pomôžeme vám na ňu nájsť odpoveď.

  Zistiť viac
 • Renovátor mení súčiastky v smartfóne
  repasovanie

  Kto je to renovátor?

  Spoločnosť Back Market denne spolupracuje s viac ako 80 renovátormi (slovenskými i zahraničnými) - od malých živnostníkov až po veľké továrne. Ale kto sú to a čo robia? Poďme na to pekne po poriadku!

  Zistiť viac

Events