Výhodné ponuky po celý rok – nielen počas Black Friday 2022

Kupujte, kupujte, kupujte teraz... už sme z toho unavení. Vy nie?

Nevidíme zmysel v hraní hier obchodných značiek na Black Friday či Cyber Monday. Férové ceny na prémiovú elektroniku ponúkame celoročne, pretože si myslíme, že smart nákup na základe vlastných pravidiel by mal byť jednoduchý. Daj sa vypchať, Black Friday.
BF_EventEdito_Desktop_Block1

Môže sa to javiť ako akciová ponuka Black Friday, no v skutočnosti ide len o bežné výhodné nákupy.

Tajný kód pre Black Friday: Tie najlepšie ponuky vám visia v telefóne

Rodina, priatelia, budúci nepriatelia — vždy, keď niektorému z nich odporučíte naše služby, zarobíte si 10€. Váš kamoš navyše dostane 10€. Takto sa všetci dostanú k technike, ktorú potrebujú. (Pri každom nákupe repasovanej techniky navyše pomáhate znižovať objem elektronického odpadu a objem emisií uhlíka).
BF_EventEdito_Desktop_Block2
  • Overený renovátor
  • Predĺžená lehota na vrátenie tovaru až do 31.1.
  • Záruka 12 mesiacov
  • Štandardná doprava zadarmo

Bojujte so spánkom z prejedenia... alebo mimozemšťanmi.

Je to na vás

Lepší spánok pre študentov

Vykašlite sa na tohtoročné dušičkové výpredaje, pretože už aj tak musíte myslieť na priveľa termínov. K našim už teraz skvelým cenám študenti získavajú ďalšiu zľavu 5 % na všetko. Viac spánku a viac peňazí? Bude to znamenať krach výrobcov vifoniek? (To ukáže až čas).
US_BF_EventEdito_Desktop_Block3
Získajte kód

Black Friday: Získajte high-tech a elektroniku so zľavou až do 70%. Ako zvyčajne.

Je to pravda. Ako zvyčajne. V Back Market je Black Friday deň ako každý iný. Prečo? Máme tie najlepšie ponuky na elektroniku počas celého roka. (To prisaháme, za to si pichneme aj ihlou do oka).

To znamená, že môžete nakupovať bez nátlaku, bez ohľadu na sviatok - od Škaredej Stredy až po Sv. Štefana - a pokojne si vydýchnuť, pretože na všetky naše ponuky sa vzťahuje minimálne 1-ročná záruka a 30-dňová garancia vrátenia peňazí. Takže zatiaľ čo sérioví nákupcovia a rozbaľovací fanatici môžu kempovať pred obchodom celú noc, aby získali tú najlepšiu ponuku, vy môžete v kľude odpočívať pred prichádzajúcim víkendom s vedomím, že v Back Market máme pre vás všetko potrebné v oblasti elektroniky.

Čo je to vlastne Black Friday?

Čierny Piatok - ktorý je mimochodom pre životné prostredie extrémne temným obdobím - je dňom postaveným na špeciálnych ponukách, najmä pokiaľ ide o elektroniku. Tým, že predajcovia elektroniky ponúkajú takzvané "najlepšie ponuky" na obmedzený čas tesne okolo sviatkov, povzbudzujú ľudí, aby využili "úžasné" Black Friday výpredaje a nakúpili veeeľa vecí (hurá, prebytočná spotreba).

Ale v Back Market je to deň ako každý iný, pretože Back Market má najnižšie ceny na všetky najhorúcejšie modely každý deň, nielen v Black Friday. Možno práve tento rok konečne kúpite tete Anke to, po čom vždy túžila.