Vyber, porovnaj a ideš!

Porovnanie mobilných telefónov

Ahoj, tu je Back Market, (super)market repasovaných produktov

Našim poslaním je obnoviť dôveru a túžbu po repasovaných zariadeniach.

Najlepšia dostupná ponuka Najlepšia dostupná ponuka

Vyberané naším algoritmom ceny a kvality

Pozitívny dopad Pozitívny dopad

Alternatíva pre nové, plná radosti a elegancie

Zaručená kvalita Zaručená kvalita

Naši partnerskí obchodníci sú neustále pod dohľadom

Úžasné služby Úžasné služby

Nákup prostredníctvom zabezpečenej platby

Porovnať iPhony a iné smartfóny

Hmm, kde môžem porovnať medzi sebou telefóny?
Hľadáte spôsob akým možno medzi sebou porovnať telefóny? Možno sa proste neviete rozhodnúť medzi podobnými modelmi a chcete zistiť, ktorý je pre vás vhodnejší. Tak to ste na správnom mieste! Vytvorili sme tento porovnávací nástroj, ktorý funguje pre všetky moderné smartfóny, na ktoré si len spomeniete :) 


Áno, porovnávame aj iPhony! A robíme to poctivo. 
Uvedomujeme si, že najporovnávanejšími telefónmi sú práve iPhony, ktoré sú v súčasnosti na Slovensku aj najpopulárnejšie. Chceme vám ukázať viac než len základné parametre a rozmery. Naši editori pilne píšu ich postrehy a kritiky pre tie najvyhľadávanejšie porovnávania, takže často narazíte na ich editorské poznámky. Vieme, že rozhodovanie medzi iPhonmi môže byť občas ťažké a uvedené podrobnosti o telefóne nie sú až tak podrobné. Preto vynakladáme čas na to, aby sme vám ponúkli náš názor.


Je tu ešte niečo čo treba vedieť o našom iPhone porovnávači?
Hmm, možno je dôležité spomenúť, že u nás telefóny porovnávame na základe ich súčasného výkonu. Niektoré staršie modely iPhonov už nemajú toľko pary ako keď sa dostali na trh. Môžete sa na nás spoľahnúť, že túto informáciu nájdete v našich editorských poznámkach pod porovnaním modelov.


Kde môžem najlepšie medzi sebou porovnať iPhony?
Napriek tomu, že na internete je mnoho stránok pre porovnávanie telefónov, musíme sa pochváliť, že u nás kladieme dôraz na spôsob prezentácie informácií. Veríme, že vďaka nášmu porovnávaciemu nástroju si vyberiete ten správny renovovaný iPhone pre vás.