EU_BF_EVENT PAGE_HEADER

Jedinečná ponuka, ktorá platí iba neobmedzene

  • Až do -70% na všetko
  • Predĺžená lehota na vrátenie tovaru až do 31.1.
  • Minimálna záruka 12 mesiacov
  • Doprava zdarma
BF_EventEdito_Desktop_Block1

Kupujte teraz, kupujte ihneď, kupujte... sme z toho unavení. Vy nie?

Nevidíme dôvod, prečo by sme sa mali zapájať do obchodných hier ako je Black Friday či Cyber Monday. Celoročne máme na špičkovú elektroniku férové ceny, pretože nakupovať inteligentne podľa vlastných podmienok by malo byť jednoduchšie ako si spraviť selfie.

BF_EventEdito_Desktop_Block2

Super ponuka naveky. Platí? Platí.

Naše ultra-výhodné ponuky sú tu od roku 2014. Až 70 % zľava oproti nákupu nového zariadenia 24/7 znamená, že u nás nájdete prvotriedne elektro, ktoré hľadáte, kedykoľvek. Môžeš si íst pískať, Black Friday.

US_BF_EventEdito_Desktop_Block3

Kto sme? Študenti! Čo chceme? Viac spánku a peňazí!

Tento rok si počas Black Friday radšej zdriemnite, deadlinov už aj tak máte viac než dosť. Z našich super nízkych cien majú študenti navyše zľavu 5%. A to každý deň v roku. Viac spánku a viac peňazí? Sen študenta sa stal skutočnosťou!

Zistiť viac
BM_EMAIL COLLECTOR_NEW

Dajte nám váš e-mail

A my vám na oplátku ukážeme tie najlepšie ponuky z celého internetu.

Black Friday: Získajte high-tech a elektroniku so zľavou až do 70%. Ako zvyčajne.

Je to pravda. Ako zvyčajne. V Back Market je Black Friday deň ako každý iný. Prečo? Máme tie najlepšie ponuky na elektroniku počas celého roka. (To prisaháme, za to si pichneme aj ihlou do oka).

To znamená, že môžete nakupovať bez nátlaku, bez ohľadu na sviatok - od Škaredej Stredy až po Sv. Štefana - a pokojne si vydýchnuť, pretože na všetky naše ponuky sa vzťahuje minimálne 1-ročná záruka a 30-dňová garancia vrátenia peňazí. Takže zatiaľ čo sérioví nákupcovia a rozbaľovací fanatici môžu kempovať pred obchodom celú noc, aby získali tú najlepšiu ponuku, vy môžete v kľude odpočívať pred prichádzajúcim víkendom s vedomím, že v Back Market máme pre vás všetko potrebné v oblasti elektroniky.

Čo je to vlastne Black Friday?

Čierny Piatok - ktorý je mimochodom pre životné prostredie extrémne temným obdobím - je dňom postaveným na špeciálnych ponukách, najmä pokiaľ ide o elektroniku. Tým, že predajcovia elektroniky ponúkajú takzvané "najlepšie ponuky" na obmedzený čas tesne okolo sviatkov, povzbudzujú ľudí, aby využili "úžasné" Black Friday výpredaje a nakúpili veeeľa vecí (hurá, prebytočná spotreba).

Ale v Back Market je to deň ako každý iný, pretože Back Market má najnižšie ceny na všetky najhorúcejšie modely každý deň, nielen v Black Friday. Možno práve tento rok konečne kúpite tete Anke to, po čom vždy túžila.