Doprava zdarma

Repasované iPhone X

To najlepšie z kategórie iPhone X:

-24%
iPhone X 256 GB - Strieborná

iPhone X 256 GB - Strieborná


386,00 €
509,00 €
24% zľava
Záruka: 12 mesiacov

Stav: Veľmi dobrý
174 g ušetreného elektronického odpadu
Kúpili si na Back Market
5/5
Takto hodnotí Daniel T. Toto je môj druhý nákup ..... všetko je perfektné - nad očakávania! 03/06/2021

Všetky produkty

4 produkty/-ov

4 produkty/-ov

  • Cena
    Priemerná cena: 342,00 €
  • Kapacita SSD úložiska (GB)

  • Farba

  • Spôsob platby

  • Blokovanie na operátora

  • Dual SIM

  • Záruka

  • Dodanie v pracovných dňoch

Renovovaný Apple iPhone X: Čo keby ste si z Back Market zaobstarali renovovaný iPhone X?

iPhone X je jedným z bestsellerov značky Apple. Tento smartfón robí výnimočným nielen jeho dizajn, ale aj jeho výkon. Ak by ste si ho chceli dopriať aj vy, uvažovali ste už nad renovovaným iPhonom X? Back Market vám o tom povie niečo viac.

iPhone X, malý technologický silák

iPhone X, ktorý je ešte inovatívnejší ako predošlé modely značky, prekvapuje vycibreným dizajnom a veľkým displejom. Zariadenie vyniká svojou ľahkosťou a jeho používanie je už od začiatku veľmi príjemné. Na rozdiel od svojich predchodcov nemá tlačidlo Home na prednej strane (s rozpoznávaním odtlačku prsta), nahradila ho totiž funkcia Face ID, ktorá smartfón odblokuje pomocou kamery.

Pokiaľ ide o výkon, ani tu nenecháva iPhone X nič na náhodu. Jeho čip Apple A11 Bionic má mimoriadny výkon. Zvyšuje výkonnosť zariadenia značnou kompenzáciou iba 3 GB RAM, ktoré sú úplne dostatočné. Kúpou iPhone X získate výrobok vysokej kvality, ktorý si ľahko poradí tak so základnými úlohami, ako aj so špecifickejšími a technickejšími potrebami (video, fotografia, hry náročné na výkon atď.).

Ako si zaobstarať lacný iPhone X?

Dnes sa z tohto smartfónu stáva najobľúbenejší renovovaný iPhone. S kapacitou úložiska, ktorá sa pohybuje od 64 do 256 GB, je cena nového iPhonu X minimálne 1 100 – 1 200 eur. Vďaka Back Market a jeho renovovaným iPhonom X budete mať možnosť využiť zľavy až do výšky 40 až 50 %, čím sa cena za iPhone X značne zníži.

Stačí si len z ponuky vybrať konfiguráciu, ktorá vám vyhovuje: kapacita úložiska, farebné prevedenie atď. Následne si zvolíte ten, ktorý má ideálnu záručnú dobu v súlade s vašimi potrebami (minimálne 6 mesiacov). Back Market vám totiž na renovované iPhony poskytuje záruku na funkčnosť rovnako ako na nové zariadenia. Naše produkty sú podrobované desiatkam testov v špecializovaných laboratóriách, a ak je to nevyhnutné, opravia sa tak, aby zodpovedali stavu nových zariadení. Ešte nie ste presvedčení? Môžete nám ho vrátiť a my vám vrátime peniaze alebo ho môžete vymeniť za iné zariadenie, prípadne si vaše zariadenie môžete nechať bezplatne opraviť. Pri týchto podmienkach neexistuje žiadne riziko zavádzania.

Odkiaľ pochádzajú renovované iPhony?

V zásade nejde o staré modely ani modely nižšej kvality. Takmer všetky renovované iPhony sú zariadeniami, ktoré zákazníci po ich objednaní do 14 dní vrátili ako nové. Buď zmenili názor, alebo ich zariadenie nepresvedčilo a radšej ho vrátili. Ide teda o smartfón v bezchybnom technickom stave s veľmi krátkym časom používania.

iPhone X vďaka svojim konečným úpravám a špičkovému výkonu očaruje dodnes. S cenou od Back Market, ktorá poráža každú konkurenciu, mu odoláte len veľmi ťažko.