US - XMAS - EP HEADER
Vianočný obchod

Všetci si zaslúžime viac za menej.

  • Až do -70% na všetko
  • 30 dní na vrátenie
  • Minimálna záruka: 12 mesiacov
  • Doprava zdarma
Christmas Event Page - Bloc 1 XMas Concept

Miňte menej na darčeky, ktoré dokážu viac

Kúpte darčeky, ktoré za to stoja a pritom stoja menej. Renovované elektro dokáže presne to isté ako nové. Dokonca má jednú schopnosť navyše - a to znížiť environmentálny dopad. To všetko za cenu až do 70% nižšiu ako nové.

EU_XMAS_Bloc_2

Menej Jingle Bells, viac pohody

Urobte tento rok láskavosť sebe aj svetu - doprajte si menej: menej stresu, menej druhov vianočného pečiva, menej sileného úsmevu a menej emisií CO2. Zaslúžite si to.

Christmas Event Page - Bloc Student offer

Malá odmena pre veľkých študentov

Študenti to počas sviatok nemajú ľahké - učiť sa na skúšky pomedzi všetky tie vianočné večierky... Preto si od nás užite aspoň zľavu 5% na všetky produkty.

Zistiť viac
Email collector Xmas

Dajte nám váš e-mail

A my vám na oplátku ukážeme tie najlepšie ponuky z celého internetu.

Na Vianoce 2021 si vaša rodina a priatelia zaslúžia viac za menej!

Hľadáte originálny nápad na vianočný darček, ktorý je zároveň niečím zodpovedným? S blížiacim sa koncom roka všetci hľadajú akcie a výhodné ponuky, ale kto môže tvrdiť, že hľadá zníženie emisií CO2 a spotreby surovín? Na Back Market nájdete ten najlacnejší vianočný darček, ktorý rešpektuje životné prostredie.

A áno, darujte skutočne viac za menej: viac pohody, viac lásky, viac smiechu a menej elektroodpadu, menej CO2, menej ťažby surovín a menej nadmernej spotreby! Na tejto stránke nájdete najlepšie ponuky na iPhone, MacBook, iPad a všetky ostatné renovované elektronické produkty, ktoré sú až o 70% lacnejšie ako nové. Táto ponuka mimochodom neplatí len na Vianoce, naše ceny sú rovnaké počas celého roka. Takže tí z vás, ktorí slávia Vianoce skôr alebo neskôr, si u nás vždy niečo nájdu. 

Ak si nie ste istí, ktorý iPhone, iPad alebo MacBook je najlepšie kúpiť na Vianoce, pripravili sme pre vás sériu nákupných príručiek (vyššie), ktoré vám pomôžu nájsť ideálny darček na Vianoce 2021!